Natec Thermal Grease, Husky, 1 g, 10-pack
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 69 mm |
| Brutokaal | 0.031 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 273 mm |
| Brutolaius (mm) | 20 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaal | 1 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30/280 C |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00037674 m |
| Muud funktsioonid | Thermal paste with high thermal conductivity and low thermal resistance Grease itself does not conduct electricity, does not corrode and does not require curing time |
| Netokaal | 0.014 kg |
| Paber/Papp | 17.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 17.00 g |
| Producer product name | Thermal Grease 0.4ml/1g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soojusjuhtivus | 4,63 W/m K |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Viskoossus | 12500 |
| WEEE maks | No |
Sildid: natec thermal grease, husky, 1 g, 10-pack, npt-1581, natec, jahutused





